Een heerlijk verfrissend blond bitter bier, licht in alcohol; slechts 4,5 %, en toch vol van geur en smaak met een aangename koolzuurtinteling en een volle schuimkraag. Een makkelijk doordrinkbare dorstlesser die telkens interessant blijft verrassen.
De biologisch geteelde granen van gerst en een fleug tarwe zorgen voor een frisse afdronk. De traditioneel nobele Duitse hoppen zijn aangevuld met een citrusfrisse nieuwe Duitse hopvariant die we laten telen door zorgboerderij de Naoberhoeve in Echten. De specifieke Duitse gist die we voor HobBlont gebruiken kweken we zorgvuldig op in de brouwerij.
Jacques Hermus schreef tijdens een restaurantbezoek het volgende in het Dagblad van het Noorden op zaterdag 4 juni 2016: "...Goed van smaak - tikje bitter, fris en hoppig-..."